ARC Scalping Robotu Autobot (Test Videolu Anlatım)

Daha önceki videolarda bahsettiğim üzere bir scalping robotu yazmak gibi bir düşüncem vardı, bir çok farklı kodlama ile uğraştığımdan bu iş için zaman ayırma sorunu yaşıyordum. 15 Temmuz akşamı ARC için geliştirmek istediğim bir tool’u biraz geliştirerek bir Scalping Bot ‘una çevirmeyi başardım. Bu yeni sistem 1 dakikalık periyod üzerinde çalışıyor ve backtestlerinde harika sonuçlar üretti. Küçük bir depozito (100$) başlangıcı ile her haftalık cebimize net karın girmesini sağlayacağını düşünüyorum. Brexit haftasından başlayan zaman diliminde çok extreme bir rakam ama 100$’dan 8.000.000$’a kadar çıkan bir performans sergiliyor sistem. Brexit çok extreme bir hareket alanı sağladı ama en azından senede bir olacak bu tür volatilite ciddi karlar almamızı sağlayacaktır.

Hatta TDİ, FED, Yellen, Draghi ve Faiz oranları gibi ekonomik takvimi etkileyen açıklamalardaki dalgalanmalarda getirisinin çok yüksek olacağını düşünüyorum. Yine sözü fazla uzatmadan videoyu izelemizi sizden rica ediyorum. Yorum, görüş ve eleştirilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

“ARC Scalping Robotu Autobot (Test Videolu Anlatım)” için 9 yorum

  1. Tan bey 1 dk lık veriler ile çoklu işlem. mantığınızı mükemmel. bu haliyle diğer döviz pariteleri ya da emtialarla ilgili testleri ne durumda? 1 dakikalık olduğu için çok büyük sapmalar olamayacağından diğer parite emtialarda da sonuçların iyi olacağı kanısındayım. Denemek isterim ya da emeğe karşı bu ea ücreti nedir? bu konularda da bilgi alabilmemiz mümkün müdür? Mail adresim üzerinden iletişem geçebilir miyiz?

  2. Merhaba Tan bey bende bilgi maili alabilirmiyim rica etsem. Çalışmalarınızda sonsuz başarılar…

  3. Merhaba tan bey;
    Robotunuz ile ilgili bilgilendirme maili bende alabilirmiyim, bilgisayar mühendisliği okuyorum robot yazımını öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim;
    çalışmalarınızda başarılar diliyorum,

    iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir