Kabuğa Çekilmek

Çok uzun zamandır büyük bir yorgunluk, yoğunluk ve azimle Auto Trade sistemimi geliştirmeye çalışıyorum. Bu sürece gelene kadar ciddi bir maliyet ve zaman süreci içerisinde kendimce bu konuda bir yerlere geldim. Uzunca bir süre bu blogla ilgili geliştirme, makale gibi sunumlar yapmayacağım. Kabuğuma Çekilip sadece sistemimi kullanarak Trade yapmak isteğindeyim. Artık kimseye Auto Trade Sistemimle ilgili açıklama ve  ispat gibi eylemlerde bulunmak istemiyorum. Sistemimi geliştirmeye devam edeceğim ve Full olarak gerçek hesabımda kullanacağım. MQL5.com üzerindeki hesabım aktif, ciddi olarak Algoritmik Trading konusunu öğrenmek isteyecek (robot yazıyım satıyım derdinde olmayan), anlayışlı ve kendini Auto Trade konusunda geliştirerek piyasada kazanmak isteyen arkadaşlar bağlantıya geçebilirler. Sadece bu konuyla ilgili mesajlara cevap vereceğim. Umarım ki ülkemizde bu konularla ilgili yakın gelecekte ciddi çalışmalar yapılır. (sanmıyorum biz toplum olarak sadece eleştiriyoruz, kıskanıyoruz ve başarılı olanları sevmiyoruz…) 

Destek veren, eleştiren, blogumu ziyaret eden herkese sevgiler, saygılar…

“Kabuğa Çekilmek” için bir yorum

  1. Merhaba,

    Tan bey sitenizi bir expert advisor yapımı icin aramalarim sonunda buldum. Bu is için internette açıkçası pek türkçe kaynak bulunmuyor. Kendi yazılımınızı geliştirdiğiniz için bu yolda ilerleyen biri olarak size birkac soru sormak istiyorum.

    Öncelikle insan olarak bizler bu piyasada islem yapmayı kazançlı hale getirebilecegimizi düşünmüyorum. Bunu 1000 dolar kayıptan sonra farkerrim. Psikoloji ile hareket ettigimiz icin her zaman kesin kararlar veremiyoruz. Bende bu is için kendi programımı gelistirerek yoluma devam etmek istiyorum. Neler yapmam gerekiyor? Hangi kaynakları tavsiye edersiniz. En büyük problemim programcılık gecmisimin olmaması. Bu konuda çok kararlıyım, üstesinden gelebilecegimi düşünüyorum. Sadece sizden bu konuda tecrübenize ihtiyacım var. Yanıtlarsanız çok memnun olurum.

    Saygilarimla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir